تبلیغات
منتظران امام عصر"مهدی صاحب الزمان"

           منتظران امام عصر"مهدی صاحب الزمان"
                                       ایمان . صبر . ظهور 
قالب وبلاگ
نویسندگان
حمایت می کنیمــ...
 

جهت دریافت برنامه های رادیو افسران کلیک کنید

من با گوش جانم، صدای قدمهای آخرین سوار سپیده را که از آنسوی انتظار، گام به گام به سرزمین سبز ظهور نزدیک 

میشود، می شنوم. این را زمانه زخم خورده و تاریخ ِ زجر کشیده و روزگار خسته و پیر میگوید. از برگ برگ رنگ 

پریده ی گُل های باغچه هامان و از آه و ناله طفلان و مردمان ستم دیده و زجر کشیده و ومحرومان و گرسنگانی که برای 

لقمه نانی جان میدهند و کُرور کُرور ثروت آنان را ، چپاولگران و جبّاران و ستمگران زمانه به یغما می برند ، بوی 

بشارت آنرا می شود شنید.

پیامبران ، امامان، بزرگان دین و ... و حتی گُل ها، پیام آوران بهار و شادی اند. اگرچه گلهای باغچه های ما لگد خورده 

ناکسین و مارقین و منافقین و ... و سیلی خورده حادثه های دوست و دشمن زمانه اند. ولی پیام بشارت آمیزشان بخوبی 

حس میشود که مهدی عج می آید.


مهدی عج که بیاید ، دوباره آسمان با زمین به مِهر رفتار خواهد نمود و باران دوباره به گونه های سرد و خشک زمین بوسه 

خواهد زد. و زمین دوباره چهره خندان و بشّاش خود را به چشمان آسمان هدیه خواهد کرد و به مبارکی قدوم حضرت تمام 

گنجینه های دفن شده در دل خود را بیرون خواهد ریخت تا توسط آن حضرت بین مردم به مساوات تقسیم شود و از طرفی 

تمام دانه های دل خود را که بر اثر کم آبی چندین ساله خشک مانده و بالا نیامده اند می رویاند و رزق و روزی را سرشار میکند وبخود می بالد و فخر میکند و تکبّر میکند که آهای زمین فلان منطقه ، امروز یکی از یاران قائم برمن قدم نهاد و از روی من عبور نمود.

مهدی که بیاید : خداوند تبارک و تعالی به او خطاب میکند : آفرین به تو ای بنده ی من که برای نصرت دین من و اظهار امر من و هدایت بندگان من بپا خواسته ای و منِ قسم خورده ام که بوسیله تو بگیرم و بوسیله تو عطا کنم و توسطّ تو بیامرزم و توسط تو عذاب کنم.

در پیشقدم آمدنش، جبرئیل برای او و بنام او صدا می زند : ایّها العالم بروید بسوی مهدی عج ، هرکس در هرجا صدا را با زبان خودش میشوند و دوست دارانش سربه سجده می برند.

سُبّوحٌ قُدّوسٌ رَبُّ المَلا'ئِکة و الرُّوح سر میدهند و بجای اشک غم چندین ساله گذشته ، اشک خوشحالی به گونه هایشان می نشیند.

مهدی عج که بیاید بندگان حضرتش ، یاوران او، عقلهایشان کامل گردد و خداوند برهرکدام به اندازه ۴۰ نفر قدرت و قوّت عنایت می فرماید و عمر آنان را طولانی میکند.

مهدی عج که بیاید تمام دنیا (جهان) یک فرمانده ، یک دستور دهنده یک رهبر دارد. پرچمش پرچم رسول الله ، سلاحش ذوالفقار علی ، عبایش عبای پیامبر و ...

در تمام شرق و غرب یک دین باقی می ماند ، دین اسلام ، دین محمّد (ص) و دیگر نیازی به دادگاه و زندان و غیره نمی باشد ، چون یا خلافکار نیست و اگر هم باشد حضرت یا سربازان او با نگاه کردن به او حکم خواهند داد . نیاز به شاهد و مشهود و ... نیست چون همه چیز را میدانند و از باطن همه خبر دارند.

مهدی عج که بیاید ، فرشتگان و اجنّه پیامهای او را از مغرب به مشرق و بالعکس خواهند برد و جمعی از منتظران واقعی ظهور که مرحوم شده اند از قبیل اصحاب کهف، و غیره بدنیا بازخواهند گشت تا در صفوف ۳۱۳ نفر اصحاب خاصّ او قرار گیرند تا توسط حضرت برای فرمانروائی کشورها و شهرهای جهان تقسیم شوند و امور جهان را در دست گیرند.

مهدی عج که بیاید درختان با نگاه کردن به او به ثمر خواند نشست و غنچه ها شکوفا خواهند گشت و دشتها و باغها و کوه و صحرا بارور خواهند شد و زراعت سرشار که دیگر گرسنه ای در دنیا نخواهد ماند و فقر ریشه کن خواهد شد. نانها را بطور مساوی از شرق تا غرب عالم تقسیم خواهد نمود و نگاهش را هم یکسان بین تمام افراد جامعه به مهر خواهد چرخاند و خنده و وشادی را هم بطور مساوی بر قلبهای مردم جامعه خواهد نشاند. مهربانی او بقدری است که حتی برتمام حیوانات و پرنده ها تأثیر خواهد گذاشت و در احادیث داریم که گرگ با میش در یکجا آب بخورند و بهم کاری نداشته باشند.

مهدی عج که بیاید ، با تبسّم معنا دار برچهره خسته و طاقت فرسای چندین ساله نایب و رزمندگان مُخلص و صالحش ، تمام خستگی دوران و صبر بر مصائب زمان و زردی رخسار را که از رنج و دوروئی و خیانت دوستان و دشمنان زمان به وجود آمده را تبدیل به نشاط و امید شوق میکند و امانت سپرده شده را تحویل و بار سنگین ولایت را خود مدیریت میکند و با گذشت اندک زمانی دل خونین امانت داران و رنج دیدگان دوران را تسکین خواهد داد.

مهدی عج که بیاید، نمازهایمان تا بخدا بالا خواهد رفت . . .

قنوت هایمان پر از کبوتران عرشی خواهد شد  . . .

و سجده هایمان را خداوند بزرگ به رُخ فرشتگانش خواهد کشید . . .

مهدی عج که بیاید ، وعده های خداوند بزرگ تحقّق پیدا خواهد کرد و مستضعفین زمین را به ارث خواهند برد و بر مستکبرین حکومت خواهند نمود. بغض های چندین ساله مظلومان و محرومان و و ستمدیدگان و ... عالم خواهد ترکید و با کشیدن آهی بزرگ تمام رنج و غم و زاری آنان به گریه های شادی مبدّل خواهد شد و خلاصه مهدی عج که بیاید، انتظار ما به پایان خواهد رسید و خداوند تبارک و تعالی نیز به انتظار آقا و مولایمان مهدی پایان خواهد داد.
[ پنجشنبه 15 اسفند 1392 ] [ 11:21 ق.ظ ] [ معبر فداییان ]
.: Weblog Themes By Salehon.ir :.
درباره وبلاگ


سلام دوستان عزیز. این وبلاگ جهت ارائه مطالب مهدوی به شما ایجاد شده است . به امید رضایت امام زمان و پرچم دار قبیله عشاق امام خامنه ای .
خوشحال مشویم ما رااز نظراتتون مطلع کنید.
zohooreeshgh@chmail.ir

طراح قالب
امکانات وب
لوگوی ما

سلاله ی نور